Sıkça Sorulan Sorular Ve Cevapları

Themra Epimedyumlu macunun ne işe yaradığı, insan sağlığı üzerine ne gibi faydalar sağladığı sizin gibi bir çok insan tarafından merak ediliyor..
Bitkisel ürünlerin hastalık adı ve endikasyon belirterek tanıtılması yasak olduğundan epimedyumlu macunun ne işe yaradığı hakkında bilgi veremiyoruz.

Themra Epimedyumlu macunun internet ortamı ve organik ürün satan mağazalarda satışı en çok yapılan kuvvet macunu çeşidi olduğunu bilmenizi isteriz.

Epimedyumlu macunlar arasında da erkekler ve kadınlar tarafından memnuniyet oranı en yüksek olanının Themra Epimedyumlu Macun olduğunu söyleyebiliriz.

Bu siteden epimedyumlu macunun içeriği, kullanımı ve sipariş yöntemleri hakkında her şeyi detaylarıyla öğrenerek kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Epimedyumlu macunu kullanarak ne işe yaradığını bizzat yaşayarak görmenizi tavsiye ediyor ve sizleri sipariş vermeye devat ediyoruz!

.Epimedyumlu macunun, cinsel performansı artırıcı etkisinin olmasından dolayı, kadın ve erkeklerin kullanımına uygundur. Bununla birlikte, macunun cinsel birliktelik öncesi kullanılması önerilir.Doğal bir afrodizyak olan epimedyumlu macun kullanımından sonra yaklaşık 30-40 dakika içinde etkisini gösterir ve yaklaşık 48 etkisi devam eder.

 Kullanım: Her kullanımda mutlaka karıştırılmalıdır. Günde 2 defa kullanılabilir. Hızlı etki için yemeklerden 15-30 dakika önce özellikle aç karnına sabah ve akşam birer tatlı kaşığı şeklinde tüketilebilir.

Şeker, tansiyon ve kalp hastaları ile hamile ve emziren kadınların doktorlarına danışmadan epimedyumlu macun kullanmamalıdır.

Kavanozların kapağındaki son kullanım tarihine kadar epimedyumlu macunu güvenle tüketebilirsiniz.Buzdolabında saklamayınız oda sıcaklığında muhafaza ediniz.Çok uzun bir dayanma süresine sahiptir

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 25-05-2009 Tarih ve G-41-0877-00014-8 Sayılı İzni ile üretilmiştir.

Satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra sepet sayfasına girerek ister banka havalesi-eft seçeneği ile isterseniz kredi kartınız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Kapıda ödeme anlaşmamız yok.

Gün içerisinde saat 16:00 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün sabahtan kargoya verilir.Cumartesi saat 12:00 a kadar gönderim yapılır.

Genelde kargolar 1 veya 2 gün içerisinde teslim ediliyor,bazı şubelerin yoğunluğundan dolayı pek nadir 3 güne çıkabiliyor

Şiparişinizi 3 gün içerisinde teslim alamadığınız zaman bizimle iletişime geçiniz,biz sizin adınıza kargonun durumunu sorgular,teslim edilmesi için kargo şirketi ile iletişime geçeriz.

Hasarlı,kırık,dökük,parçalanmış,akmış ürünleri kabul etmeyiniz ve kargo görevlisine  hasar tespit tutanağı düzenlemesini isteyiniz kargonuzu teslim almayınız.Kargo görevlisi zorluk çıkartırsa bizimle iletişime geçiniz. 0532 4283609

Hasar tespit tutanağı tutturmanız durumunda biz size yeni ürün göndereceğiz ve hasarlı ürünü sağlam bir şekilde teslim edemeyen  kargo firmasından ürün bedelini tanzim edeceğiz.

Tüm ürünler baskısız koli içerisinde,gizli ve kırılmayacak şekilde özenle paketlenip öyle gönderilir.

Open chat
Yardım
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?